Piece C.O. Pompy Ciepła

Pruszków, Grodzisk Maz., Warszawa, woj. Mazowieckie

Buderus to jedna z najlepszych firm na rynku, specjalizująca się w budowie i produkcji systemów grzewczych. Instal-Term Mirosław Kaliś jako autoryzowany serwis Buderus oferuje sprzedaż oraz montaż wszystkich elementów niezbędnych do zbudowania prostych i rozbudowanych układów grzewczych. Warto podkreślić, że urządzenia wspomnianej marki spełniają wszystkie normy i wymogi.

buderus-logo

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Systemy grzewcze Buderus

Nowoczesne kotły i piece kondensacyjne są popularne w budynkach mieszkalnych oraz w obiektach komercyjnych. Oferujemy najnowszą technologię, szczególnie z zakresu budowy lub modernizacji instalacji grzewczych i kotłowni. Dzięki nowej ekonomicznej instalacji kotłów kondensacyjnych, koszt energii spadnie, a ogrzewanie pomieszczeń i wody stanie się sprawne i komfortowe.

piec buderus

Kocioł - Zasobnik - Automatyka

Bazowy i najpopularniejszy pakiet urządzeń grzewczych Buderus, przeznaczony głównie do domków jednorodzinnych i obiektów komercyjnych to kocioł gazowy z zasobnikiem i automatyką pogodową.

Kocioł zasobnik automatyka
piec buderus 2
piec buderus 3

Poznaj więcej szczegółów zadzwoń lub napisz

Kocioł - Pompa ciepła - Automatyka

Kocioł z pompą ciepła do CWU i automatyką pogodową to ekonomiczny system grzewczy z zastosowaniem najnowszej, bezpiecznej technologii. Kluczowa zaleta to obniżenie kosztów ocieplena.

Pakiety Solarne

Posiadamy najnowocześniejsze produkty. Oferujemy najbardziej popularne i najchętniej wybierane rozwiązania. Pakiety Solarne Buderus to świetne rozwiązanie dla domków i budynków komercyjnych.

pakiety solarne
pakiety solarne 2

Pakiety grup pompowych

W celu zapewnienia Państwu komfortu oferujemy pakiety grup pompowych. Wspomniane pakiety są znakomitym uzupełnieniem dla wyżej wspomnianych rozwiązań kocioł – zasobnik – automatyka. Taki zestaw pozwala na zbudowanie nowoczesnej kotłowni gazowej.

pompa